slub cywilny, czy slub koscielny

slub cywilny, czy slub koscielny Z mojego punktu widzenia, to tradycje, że ludzie podążają w Indiach jest to, co zachowało wiarę aranżowanych małżeństw żyje. Te tradycje są ważne nie tylko w r silnych podstaw zorganizować małżeństw, ale również są ważnym czynnikiem w doprowadzeniu dwie rodziny razem i silniejszą więź nie tylko między para, ale również członków rodziny.

Z drugiej strony, małżeństwo miłość bardziej skupić się na i dać większy nacisk na fizycznym aspekcie relacji, a tym samym mają obsesję miłości, piękna, itp atrakcją fizyczna jest ważna w każdym związku, ale to nie jest jedyną rzeczą, ponieważ daje wagę do fizycznej atrakcją, która szybko słabnie, to nie będzie nic do opierać. Ponadto w małżeństwach miłosne para chce więcej niezależności i wolności, która może być czynnikiem w wyniku kilku oddalanie od swoich krewnych i innych członków rodziny. Uczestniczy funkcji rodzinnych i po pewnych tradycji, które wymagają swoją obecność może być ważnym czynnikiem przyczyniającym się do udanego małżeństwa.

Ponadto, aranżowane małżeństwa są oparte na faktach (prawdę miłość), uczciwość, ambicja, pokora i hojność. Myśl tylko o tym myśleć poniżania siebie i rodziny na Indianka jest katastrofalne. To jest powód, dlaczego, gdy w zaaranżowanego małżeństwa, gdy para zaczyna odkryć siebie, starają się, aby to działało. A gdy ułożone pary naprawdę nauczyć się kochać siebie, wynika to najczęściej w sposób trwały przez całe życie; trwały układ i rzadko kończy się rozwodem.

Porządkowanie małżeństwa mogą być bardziej skuteczne w porównaniu do małżeństw, ponieważ podczas miłosnych uroków fizyczne są przemijające, koleżeństwo rodzi się ze wspólnych więzi trwa wiecznie. Prawda jest taka, że ??można nauczyć się kochać kogoś, który chcesz, a kochać lub nie jest twoja decyzja.

Charmi Patel jest autorem rodzimego biznesu, studentów i EMT.

Wierzy, że takie życzenia małżeństwa są bardziej rozpowszechnione w wielu krajach, zwłaszcza w Indiach. Również chce udostępnić że ważnym czynnikiem, który serwuje się koniecznością w tworzeniu bardziej udane małżeństwo jest edukacja. Ona uważa, że ??edukacja jest kluczowym elementem w tworzeniu czyjeś życie sukcesem. Chce podzielić się ze wszystkimi, jak ważna jest edukacja w dzisiejszym społeczeństwie i że nikt nie powinien być pozbawiony edukacji.

Artykuł napisany internetowa rejestracja pacjentów on-line przez: