Jak wybrać odpowiedniego fotografa slubnego

Jak wybrać odpowiedniego fotografa slubnego

Zdrowy poziom niezależności

Jedną z rzeczy nauczyłem się jako pojedynczy człowiek, kiedy został wyniesiony do tej sytuacji zbliżającego połowie życia, była niezależność. Po pierwsze, była zależna od innych, ale powoli z tego czasu wzrósł zdrowego niezależność.

I w końcu nauczył się nie opierać się na ludziach za dużo i robić rzeczy dla i przez siebie.stomatolog koszalin I wtedy pragnął tej niezależności, czasami szukając dni spokoju, gdzie mogę pracować niezależnie od moich myśli i plany i mojej relacji z Bogiem.

Pamiętam, w pewnym momencie przechodząc do klasztoru i spędzeniu półtora dnia w małym pokoju na czczo i nie pić dużo wody, i po prostu nadal, aby słuchać tego, co Bóg mówi. Przy innych okazjach wędrowałem celowo przez miasto ile ubezpieczenie samochodu żyłem w tamtym czasie czytania, planowanie, medytacji i po prostu cieszyć się oznaki życia moje zmysły mogły oddychać.

Niezależność nie jest tylko jedna rzecz, jednak. Każdy powinien mieć zdrowe poziom niezależności od innych ludzi, więc w ich samotności, mogą uczyć się i być unikalne ‚im’ powinni stać.

I tak mogę to zrobić niezależną rzeczą żywą w życiu małżeńskim też. Wszystko mogę w Chrystusie – a najlepsze jest to, że tylko lepiej i silniejszy. Nauczyłem się, że mogę ubiegać moje pojedynczego życia filozofię nie potrzebuje liczyć na nikogo w moim małżeństwie zbyt; szczególnie w moim małżeństwie.

Poradzę sobie bez względu na gospodarstwo domowe porządki przychodzą mi drogę – nic nie jest poza mną. Nic nie jest „jej”, a nie mój. Jeśli mam nazywa to zrobić, w tej chwili, mogę to zrobić. I ja będę. Gdyby to było tylko ja w każdym razie, to jak to będzie … mnie w spokoju! Podobnie w wydarzeniach i działaniach planistycznych, nie trzeba zakładać, że inni będą mnie wspierać; wielki, jeśli się da, a jeśli o to poproszą i zgadzamy, to świetnie.

Ale w istocie, to pocenie się małymi rzeczami targować się zadań służebnych.
Artykuł napisany przez: