Terminarz weselny – jak o niczym nie zapomniec

Terminarz weselny - jak o niczym nie zapomniec

Czy moja małżonka Posiadanie kryzysu wieku średniego

Jest wielu, którzy twierdzą, że kryzys wieku średniego (MLC) to podróż będzie obchodzony. Prawdą jest ottoindustries.com.pl/oferta/systemy-hvac-wentylacja-i-klimatyzacja-przemyslowa/projektowanie-i-realizacja/wentylacja-i-klimatyzacja-procesowa-technologiczna, że Midlife to podróż do objął i obchodzone. Każdy, kto żyje dostatecznie długo przeżyją wieku średniego przejściowego (MLT).http://ottoindustries.com.pl Nie wszystkie przejścia są kryzysy, ale wszystkie MLC są mLT. Nie jest moim zamiarem zaprzeczyć doświadczenie cudzego, ale odnosi się do określonego typu MLC. Kryzys wieku średniego nie jest klinicznie leczyć zaburzenia psychiczne i choroby psychiczne. Jest to normalne zdarzenie life – midlife przejścia – które nasiliły się stanów kryzysowych trudności emocjonalnych i psychicznych. Midlife Transition to czas do samodzielnego zadawania pytań, a więc jest to zadanie. Chodzi o zmianę; odmowa i próby uniknięcia kryzysu plastyczności przejściowego. Kryzys nie jest chorobą, lecz Dis-Ease. Midlife jest niezbędnym podróż ku większej Jaźni, rozwoju duchowego i świadomości; jest to powód do radości, jak dana osoba staje się motylem.

Czym różni się o osobę, która ogarnia podróż od tego, kto zaprzecza?

Kluczowe Składniki kryzysu wieku średniego

Depresja – Covert i jawną

Chęć Abandon

Terminarz weselny - jak o niczym nie zapomniec

Niewierność

Obwinianie lub wystające (Denial of Responsibility)

Zmiany osobowości i nastroju SwingsDepression

Autorefleksja jest składnikiem średnim wieku, a może to obejmować depresję, nawet dla tych, których nie docierają przejścia stanów kryzysowych. Łatwiej osoba wpada w depresję, tym bardziej prawdopodobne, że nie jest to kryzys. Depresja przenika kryzysu wieku średniego, zmusza do refleksji, która jest konfrontacja z własnymi lękami, a więc jest to uczucie depresji którym MLCer próbuje uciec.

Chęć Abandon

Większość MLCers będzie poruszał się, nie wszystkie, ale większość. Niektórzy będą podejmować działania prawne, ale wiele innych zagrozi nie działa lub nie wspominają o zmianach prawnych.
Artykuł napisany przez: