Porady slubne

Porady slubne Pozwólcie mi powtórzyć, można dojść do ołtarza w pięknej sukni $ 1500 za 200 $! Otwórz Yellow Pages i zacząć dzwonić!

4) Przesyłka (z drugiej ręki) magazyny – Nie rób tę twarz! Choć nie jest panna młoda będzie to przyznać, wiele z nich zakupione sukniach klasyk scheda używanych. Mają to profesjonalny czyszczone i zmienione, a będziesz w „elegancka suknia babci”. Ponadto , można dicker ze sklepem utrzymać ceny.

5) Dilerzy zniżkowe – miasta są ładowane z nich – Okazyjne sklepów i sprzedaż wysyłkową i Amazon.com. Wystarczy wpisać w Google i rozpocząć polowanie. Zawsze może być zmieniony!

6) Wreszcie, jeśli jesteś utalentowany, stworzyć własne dzieło sztuki! Wyrwać maszynę do szycia, zebrać jakieś wspaniałe wzory, i zacznij swoją suknię. Koszt materiałów powinna być mniejsza niż $ 200 i długie godziny można umieścić w będzie praca z miłości. Znajdź kogoś, kto nie wie, co robią z maszyną Singer (ciotka, wujek Bruce) i będzie ona wyglądać po prostu kupił go, a także będzie idealnie pasuje!

Znalezienie niedrogiego suknia nie jest trudne. Może ona być zmieniana w zależności widzenia. Ostatnia uwaga 6.5) – Suknie Druhna może być również zmieniany przekształcona eleganckich sukniach ślubnych. Albo, że to modne 6.6) wynajem i nosić biały garnitur! Pamiętaj, że twój ślub!

Tom Salatto jest Mądrość Autor i sukcesy przedsiębiorcy. Jego cotygodniowy felieton „Zamyślony Mid-life” otrzymał krytyków. Jest także właścicielem Starry Nite Entertainment Company (www.starrynitedjs.com), uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie filozofii i działa w kierunku jego studiów magisterskich. Jest on dedykowany człowiekiem rodziny i opiekuna.

Artykuł napisany przez: