Duze wesele, czy male przyjecie

Duze wesele, czy male przyjecie

Rozmieszczone Marriages- bardziej skuteczne lub mieć taki sam sukces jak miłość Oceń małżeństw

Czy to prawda, że ??aranżowane małżeństwa mają wyższy wskaźnik sukcesu niż małżeństw miłości?

Małżeństwo definiuje nie tylko zjazd społecznego pomiędzy mężczyzną a kobietą, ale także reintegracji pomiędzy dwiema rodzinami. Większość zachodnich społeczeństw często wyśmiewają zorganizować małżeństw w tył, niecywilizowanych, prymitywne i są uważane jako uzgodnienia biznesowych podejmowanych w celu przyłączenia się rodziny ze względów status ekonomiczny i społeczny.

Indie to kraj, w którym wiele różnych religii mieszkają i krajem, gdzie aranżowane małżeństwa są bardziej powszechne. Większość kraju żyje w swoich wioskach, gdzie tradycje są silne i z tego powodu tradycji, które są wciąż żywe, małżeństw, które są rozmieszczone są uważane za bardziej skuteczne niż małżeństw miłosnych ponieważ wydają się mieć miejsce w społeczeństwach i kulturach, z silnym poczuciem wartości małżeństwa.

Prawdą jest, że kiedy myślisz zaaranżowanego małżeństwa, można sobie wyobrazić, że jak ktoś może zgodzić się spędzić życie z zupełnie obcego … jak będzie działać? Ale mimo tego, co ludzie mają na temat założeń ułożone małżeństw oni mają z reguły wyższy wskaźnik sukcesu. Wynika to z faktu, w tego typu małżeństwach główny nacisk nie jest miłość, seks, i fizycznego piękna, ale dlatego, że małżonkowie poznają siebie na poziomie podstawowym pierwsze, patrząc poza błahych zagadnień jak piękno lub ich braku. Pary mają znacznie bardziej powszechne w zakresie religii, tło, kultury, pochodzenia społecznego, statusu społecznego i co jest bardzo ważne w tworzeniu silnych podstaw.

Po pobycie w Indiach przez 18 lat i dorasta we wspólnej rodzinie, widząc, jak udany związek moich rodziców i moich innych członków rodziny było, byłem mocno wierzy w aranżowanych małżeństw.
Artykuł napisany przez: ubezpieczenia dla młodych kierowców